Logo 1
Kup samochód
Ostatnie 50 samochodów
Rata 1% wartości
Sfinansuj i ubezpiecz swoje auto
Znajdź serwis
O nas
Sprzedaj swój samochód

Odkup pojazdu

Sprzedaj swój samochód

Zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego dajemy Ci możliwość pozostawienia Twojego używanego dotychczas samochodu w rozliczeniu. Przyjedź jednym samochodem, a wyjedź drugim – czy to nie proste? Wycena i warunki rozliczenia są zawsze uczciwe, a cała procedura trwa tyle, ile wypicie filiżanki wyśmienitej kawy, którą poczęstujemy Cię w naszym salonie.

Prosimy wypełnij formularz

Podaj maksymalnie dużo informacji o pojeździe abyśmy mogli przedstawić ci możliwie precyzyjną ofertę odkupu.

Dane samochodu

Marka
Model
Rok produkcji
Pojemność silnika
Przebieg
Rodzaj paliwa
Oczekiwana cena
Dodatkowy opis

Dane osobowe

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135), administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PGA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Czerniakowskiej 47, oraz podmioty należące do Grupy PGA Polska tj.: Bawaria Motors Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 47; MB Motors Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, przy ul. Puławskiej 34; Lion Motors Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, przy ul. Puławskiej 34 oraz Bohemia Motors Sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, przy ul. Krakowskiej 5a. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania.
Więcej
w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. 2013, poz. 1422 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług oraz informacji o nowych produktach i usługach PGA Polska Sp. z o.o. oraz podmiotów należących do grupy PGA Polska tj. Bawaria Motors Sp. z o.o., MB Motors Sp. z o.o., Lion Motors Sp. z o.o. oraz Bohemia Motors Sp. z o.o.
Więcej